Zapisy

Dane dziecka:

Dane rodzica/opiekuna:

 

Opłaty

Rekrutacja w naszym przedszkolu trwa cały rok, aż do wyczerpania limitu wolnych miejsc. Dzieci są przyjmowane według kolejności zgłoszeń (wypełniona i dostarczona karta zgłoszenia dziecka) i po opłaceniu “wpisowego” w wysokości 300zł.

Czesne za przedszkole jest stałe i wynosi 590zł miesięcznie.
W kwocie tej zapewniamy opiekę, zabawę oraz zajęcia fakultatywne.

Do kwoty czesnego należy doliczyć stawkę żywieniową za dzień pobytu dziecka w przedszkolu. Wyżywienie będzie zapewniał nam katering, który oferuje zbilansowana dietę bogatą w warzywa, owoce i różne rodzaje mięs, zgodną z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie.

NIEODPŁATNIE – nasze dzieci oglądają także raz w miesiącu występ teatru, występ muzyczny, albo idą na wycieczkę – nieodpłatnie.

Jeszcze nie podjąłeś decyzji?

Jesteśmy przekonani, iż wszyscy z Państwa, którzy podejmą współpracę z Naszym Przedszkolem każdego dnia będą utwierdzać się o słuszności swojej decyzji. Wiemy jak ważną i trudną decyzją jest wybór odpowiedniego przedszkola dla naszych skarbów.

Cicha okolica

Przedszkole mieści się w cichej okolicy Zatorza, w otoczeniu spokojnych osiedli mieszkaniowych. I terenów zieleni. Budynek spełnia wszystkie obowiązujące prawne normy budowlane, sanitarne oraz przeciwpożarowe.

Przestronne sale

Sale naszego przedszkola są przestronne i dostosowane do każdej z grup wiekowych z bezpośrednim dostępem do toalet. Posiadamy dobrze wyposażaną salę do terapii integracji sensorycznej i rehabilitacji jak również mniejsze sale do prowadzenie zajęć indywidualnych.

Monitoring

W celu zwiększenia bezpieczeństwa przedszkole wyposażone jest w nowoczesny system monitoringu w salach dydaktycznych i na placu zabaw, system alarmowy oraz system wczesnego wykrywania zagrożenia pożarowego. Wejście na teren przedszkola zabezpieczone jest domofonem.