Zapisy

  Dane dziecka:

  Dane rodzica/opiekuna:

   

  Opłaty

  Rekrutacja w naszych przedszkolach trwa cały rok, aż do wyczerpania limitu wolnych miejsc. Dzieci są przyjmowane według kolejności zgłoszeń. Jeśli planują Państwo odwiedzić nasze placówki, prosimy o kontakt z dyrektorem wybranego przedszkola. Na drugie i kolejne dziecko przysługuje 10% zniżki. Organizujemy również dni adaptacyjne po wcześniejszym ustaleniu terminu z rodzicami.

  Karta Zgłoszenia Dziecka: plik do pobrania

  • Opłata rejestracyjna, jednorazowo – 300 zł
  • Czesne – 690 zł
  • Stawka żywieniowa – 16 zł/dzień
  • Opłata rejestracyjna, jednorazowo – 300 zł
  • Czesne – 590 zł
  • Stawka żywieniowa – 16 zł/dzień

  Jeszcze nie podjąłeś decyzji?

  Jesteśmy przekonani, iż wszyscy z Państwa, którzy podejmą współpracę z Naszym Przedszkolem każdego dnia będą utwierdzać się o słuszności swojej decyzji. Wiemy jak ważną i trudną decyzją jest wybór odpowiedniego przedszkola dla naszych skarbów.

  Cicha okolica

  Przedszkole mieści się w cichej okolicy Zatorza, w otoczeniu spokojnych osiedli mieszkaniowych. I terenów zieleni. Budynek spełnia wszystkie obowiązujące prawne normy budowlane, sanitarne oraz przeciwpożarowe.

  Przestronne sale

  Sale naszego przedszkola są przestronne i dostosowane do każdej z grup wiekowych z bezpośrednim dostępem do toalet. Posiadamy dobrze wyposażaną salę do terapii integracji sensorycznej i rehabilitacji jak również mniejsze sale do prowadzenie zajęć indywidualnych.

  Monitoring

  W celu zwiększenia bezpieczeństwa przedszkole wyposażone jest w nowoczesny system monitoringu w salach dydaktycznych i na placu zabaw, system alarmowy oraz system wczesnego wykrywania zagrożenia pożarowego. Wejście na teren przedszkola zabezpieczone jest domofonem.