„Dziecko, które czyta, stanie się dorosłym, który myśli”

Nie sposób przecenić czytania dzieciom. To podstawa edukacji i mądrego wychowania.

Wspólne czytanie uczy, rozwija wyobraźnię, zaspokaja potrzeby emocjonalne i kształtuje dobre nawyki. Jednak, aby w sercu dziecka książki wygrały konkurencję, chociażby z internetem, muszą być wyjątkowe. Piękne, zaskakujące i fascynujące.

Właśnie o takiej biblioteczce w naszym przedszkolu marzymy. I taką systematycznie tworzymy. Pomaga nam w tym zaprzyjaźniona Olsztynianka, mama dwójki maluchów i pasjonatka książek dla dzieci. Pani Joasia, spośród tysięcy pozycji na rynku, wyłowiła dla nas te najlepsze. Dostosowane do wieku przedszkolaków, ich potrzeb i programu nauki. Wierzymy, że nasze maluchy będą nimi zachwycone. A przy okazji wyniosą z ich lektury same korzyści.

Serdecznie zapraszamy też na instagramowy profil Pani Joasi @hubisiowo_kidsbooks. Z najdziecie tam Państwo całe morze książeczkowych inspiracji. My wciąż znajdujemy nowe.”

Więcej