Drogi Rodzicu!

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko każdego dnia wstawało uśmiechnięte i z chęcią szło do przedszkola, serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą programową stworzoną przez Prywatne Przedszkole Pasikonik w Olsztynie na Zatorzu.

Nasze priorytety to radość dzieci i zadowolenie rodziców. Dzieci i ich potrzeby są dla nas inspiracją. Robimy wszystko, żeby naszym podopiecznym zagwarantować bezpieczne, szczęśliwe dzieciństwo i prawidłowy rozwój. Zwracając szczególną uwagę na ich indywidualne potrzeby i talenty.

Nec id facer adipisci regione mei an

Naszym założeniem było stworzenie podopiecznym warunków do wszechstronnego rozwoju zarówno motorycznego jak i intelektualnego, w otoczeniu ludzi, którzy czerpią pasję z pracy z dziećmi.

Oferujemy bardzo ciekawy program zajęć tematycznych, w tym różne kąciki zainteresowań. Kreatywnie i aktywnie organizujemy czas. Rozumiemy jak wiele czynników wpływa na prawidłowy rozwój dziecka dlatego postaraliśmy się spełnić te, które leżą po stronie przedszkola.